Teheran: Jeta e Raisit dhe ministrit janë në rrezik

Teheran: Jeta e Raisit dhe ministrit janë në rrezik

1716130391_raisi.JPG

‘Jeta e Presidentit Raisi dhe ministrit të Jashtëm Amirabdollahian janë në rrezik pas rrëzimit të helikopterit’ në të cilin ata po udhëtonin. Një zyrtar iranian i tha Reuters, duke shtuar: ‘Ne jemi ende të sigurt, por informacioni që vjen nga vendi i rrëzimit është shumë shqetësues.’


Lajmi kryesor:

Presidenti iranian i zhdukur: Rrëzohet helikopteri me të cilin po udhëtonte! Garda: Aeroplani u lokalizua! Qeveria: Kemi kontaktuar me 2 persona në bord


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Portugalia kalon në fazën e 1/8, mposht 0-3 Turqinë! Ronaldo rekord të ri

Euro 2024/ Portugalia kalon në fazën e 1/8, mposht 0-3 Turqinë! Ronaldo rekord të ri