Temperatura të ulëta dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot

Moti do të jetë më vranësira mesatare deri të dendura dhe reshje shiu mesatare. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi maksimale 8 -15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4-5 me lartësi vale 0,5–1,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të vijojnë me rënie.

Parashikohet që në zonat malore temperatura të shkojnë nga 12°C deri në 21°C, në zonat e ulëta nga 18°C deri në 26°C, ndërsa në zonat bregdetare nga 18°C deri në 25°C.

  • Sondazhi i ditës:

    A është rimëkëmbur ekonomia juaj familjare pas vështirësive të hasura gjatë pandemisë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ç’do të thotë të jesh gruaja e Kryeministrit? Linda Rama tregon si hoqi dorë nga privilegjet kryeministrore: Momenti më i bukur, shoqërimi i Zahos për në shkollë