Temperaturat e ulëta, Kruja përfshihet nga reshjet e dëborës

Reshjet e dëborës kanë përfshirë qytetin e Krujës gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme.

Reshjet nuk kanë qenë intensive por kjo ka mjaftuar që Kruja të mbulohet me petkun e bardhë.

Temperaturat kanë rënë ndjeshëm ku ka shënuar dhe vlera nën 0 gradë celsius.

Ka prezencë akulli në disa prej rrugëve e cila vështirëson qarkulkimin, por të gjitha janë të kalueshme.

1610957129_FOTO.jpg

E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Nga lodhja kronike, pagjumësia dhe problemet në zemër, këto janë simptomat e sëmundjes së zgjatur të shkaktuar nga Covid-19