‘Tempulli 2’/ Shiste kanabis në afërsi të shkolla, pranga 41-vjeçarit në Gjirokastër

‘Tempulli 2’/ Shiste kanabis në afërsi të shkolla, pranga 41-vjeçarit në Gjirokastër

Një 41-vjeçar është arrestuar në Gjirokastër, pasi shiste kanabis në afërsi të shkollave. 41-vjeçarit i është gjetur një sasi lënde narkotike cannabis sativa, e ndarë në rreth 150 doza.

“Si rezultat i administrimit të shpejtë të informacioneve nga inteligjenca policore, të siguruara në vijim të megaoperacionit mbarëkombëtar antidrogë të koduar “Tempulli”, për një shtetas që shiste doza cannabisi, në afërsi të shkollave, shërbimet operacionale dhe ato për Hetimin e Trafiqeve dhe Narkotikëve të DVP Gjirokastër kapën në flagrancë dhe vunë në pranga shtetasin R. A., 41 vjeç, banues në Gjirokastër”, njofton policia.

41-vjeçari rezulton me precedent të mëparshëm për të njëjtin krim.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit