Tensione të protesta/ Protestuesi qëllojnë me çadër dritaret e Ministrisë, tentojnë të futen brenda! Ndërhyn Policia (VIDEO)

Protestuesit qëllojnë me çadër dritaret e Ministrisë së Brendshme, tentojnë të futen brenda! Ndërhyn Policia. 

 


Lajmi kryesor:

Mbi 4 orë protestë te Ministria e Brendshme e Kryeministria! U vihet flaka pemëve të Krishtlindjeve, sulmohen institucionet dhe shkatërrohen zbukurimet! Disa qytetarë marshim paqësor gjatë orës policore


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?



×

Lajmi i fundit

John

Meta pret Ambasadorin e ri të Arabisë Saudite: I bindur se përpjekjet tuaja do të forcojnë marrëdhënien mes dy vende tona në fushën ekonomike dhe tregtare