Tensionet në veri të Kosovës, Vuçiç takohet me ministrin e Mbrojtjes dhe me shefin e Shtabit të Përgjithshëm

Tensionet në veri të Kosovës, Vuçiç takohet me ministrin e Mbrojtjes dhe me shefin e Shtabit të Përgjithshëm

1670575736_cccj.JPG

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, njoftoi mëngjesin e së premtes se është takuar me ministrin e tij të Brendshëm dhe shefin e Shtabit të Përgjithshëm të ushtrisë serbe.

Ai nuk dha ndonjë detaj se për çfarë u diskutua.

“Gjatë natës dhe mëngjesit me ministrin e Mbrojtjes, Millosh Vuçeviq, dhe shefin e Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura, Millan Mojsilloviq... Nuk ka dorëzim”, shkroi Vuçiq në llogarinë e tij në Instagram.


Lajmi kryesor:

Persona të maskuar në veri të Kosovës plagosin një polic! Osmani: Vepër kriminale e Beogradit! Brnabiç: Do rikthejmë trupat serbe


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri