Tentoi që të kalonte kordonin e policisë, arrestohet tifozi i Feyenoordit para hyrjes në stadium

Tentoi që të kalonte kordonin e policisë, arrestohet tifozi i Feyenoordit para hyrjes në stadium

Forcat e sigurisë kanë kontrolluar rreptësisht të gjithë ata që kanë bileta dhe duan të shikojnë nga afër sfidën. Ndërkohë një tifoz i Feyenoordit është prangosur nga forcat e sigurisë. Kjo pasi përveç sendeve të ndryshme të hedhura poshtë, një tifoz holandez e ka tepruar disi me shfrenimin e imagjinatës, teksa tentoi të thyente kordonet policore për të hyrë në stadium.


Lajmi kryesor:

Conference League/ Tirana shkëlqen, ditë feste dhe zero incidente serioze gjithë ditën! Valle dhe muzikë në rrugët e kryeqytetit! Mijëra tifozë shijuan finalen e parë evropiane në Shqipëri (VIDEO)


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

Boris Johnson jep dorëheqjen si kreu i Partisë Konservatore! Kryeministër deri në vjeshtë

Boris Johnson jep dorëheqjen si kreu i Partisë Konservatore! Kryeministër deri në vjeshtë