Tërësisht ndryshe, ja si do të dukeshin 9 të famshëm nëse do të ishin plakur natyrshëm

Donatella Francesca Versace

Kirurgjia plastike ndryshon jo vetëm pamjen e jashtme, por ndonjëherë duket sikur ndalon edhe kohën. Shumë të famshëm, ndonëse kanë kaluar dekada, sërish kanë ruajtur të njëjtën freski, por për disa të tjerë, ndërhyrjet kriurgjikale kanë dhënë efekt të kundërt.

Por si do të dukeshin disa prej tyre nëse do të kishin lënë kohën të bënte punën e saj, pa ndërhyrë me kirurgjinë plastike? Bright Side ka publikuar foto të 9 personave të famshëm, ndërsa ju mund të gjykoni se nëse vendimi për të kryer kirurgji plastike, ishte apo jo i duhuri?

J.SH./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Po transportonin 13 emigrantë të paligjshëm, arrestohen 2 persona në Gjirokastër, sekuestrohen 2 automjete dhe aparate celularë