Thanë që kërcen lakuriq dhe është e dashura e një mafiozi shqiptar, Trejsit i ndodh e papritura në Tajlandë

"Miss Universe Albania" Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini ka qenë një nga femrat e komentuara si në Shqipëri dhe së fundmi edhe në botë që pasi fitoi kurorën e “Miss Universe Albania 2018”. Ajo ndodhet në Bankok dhe po pret për ditën e madhe ku do të sfilojë dhe do të përfaqësojë Shqipërinë në eventin botëror.

Mirëpo vetëm një ditë më parë mediat spanjolle shkruajtën për të dhe thanë se është një balerinë ekzotike që kërcen toalisht lakuriq dhe që është edhe e dashura e një mafiozi shqiptar, por vetë Trejsi nuk ka reaguar fare për këto deklarata.

18-vjeçarja ka fituar një popullaritet të madh në Tajlandë dhe këtë e vërtetuar më postimin e fundit në Instastory ku shihet se e pret një surprizë e madhe, që do t’i bëjnë fansat e saj atje. Bëhet fjalë për 14 flamuj shqiptarë të mëdhenj, fjala “Albanian” e shkruar me drita led dhe shumë fansa që e presin për fazën paraprake të kompeticionit. Nuk do të mungojnë detajet shqiptare në këtë kompeticion botëror.

Foto e publikuar nga Trejsi në Instastory

fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Platforma 'Deputeti që duam' dhe votim nga anëtarësia, a e mbështesni mënyrën si partitë po zgjedhin kandidatët e 25 prillit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Denoncimet e PD-së për inceneratorët, Murrizi: Janë ngritje pazari për gjobë