Theu xhamat e spitalit dhe goditi dy infermieret që po e mjekonin, arrestohet 50 vjeçari në Peqin

Theu xhamat e spitalit dhe goditi dy infermieret që po e mjekonin, arrestohet 50 vjeçari në Peqin

Foto ilustruese

Një 50 vjeçar është arrestuar në Peqin pasi ka dëmtaur xhamat e spitalit të qytetit dhe ka dhunuar 2 infermieret të cilat po i jepnin ndihmë mjekësore.

Në pranga ka rënë K.S i cili mësohet se gjatë momentit kur ka dhunuar infermieret dhe ka dëmtuar xhamin e spitalit në Peqin, ka qenë në gjendje të dehur.

Ndërkohë materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Plumb 50 vjeçarit në Shijak, policia në ndekje të autorit

Plumb 50 vjeçarit në Shijak, policia në ndekje të autorit