Thjeshtë dhe bukur, 4 modele flokësh që janë ‘in’ për vjeshtë

Thjeshtë dhe bukur, 4 modele flokësh që janë ‘in’ për vjeshtë

Foto Ilustruese

Vjeshtë është stina ideale e ndryshimeve në look. Shumë persona zgjedhin të presin flokët apo të bëjnë një ndryshim në pamjen e tyre pas mbarimit të sezonit veror. Kështu që ju sjellim më poshtë 5 modele mjaft praktikë dhe që nuk kërkojnë shumë angazhim për tu mbajtur.

1.Onde të valëzuara

Këto janë modeli i flokëve që të krijojnë idenë e dallgëve të detit. Normalisht pas mbarimit të verës ngjani shumë natyrale me një model të tillë.

2.Flokë me një krehje perfekte.

Për këtë mund t’ju hyjë në punë llaku ose xheli  iflokëve që i bën ata të rrinë në mënyrë perfekte. Kjo lloj krehjeje kërkon që flokët të rrinë ngjitur pas kokës.

3.Flokë që drejta

Ky është opsionin që do bëjë namin këtë vjeshtë. Flokët e prera deri të shpatullat dhe të drejta janë një zgjedhje ideale.

4.Balluke të holla

Këto balluke të holla, komode do të jenë hapi i parë në ndryshimin e dukjes suaj. Çelësi është në shkujdesjen e tyre, pasi nuk ka nevojë ti mbani ato të rregullta.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm