Thumb për Kiarën dhe Luizi? Çifti dhanë lajmin e bukur se do bëhen prindër, Zhaklin Lekatari: Shumica e fëmijëve në vendin tonë lindin për interes

Thumb për Kiarën dhe Luizi? Çifti dhanë lajmin e bukur se do bëhen prindër, Zhaklin Lekatari: Shumica e fëmijëve në vendin tonë lindin për interes

Sot, çifti i njohur i showbizit shqiptar, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli, dhanë lajmin e bukur se do të bëhen prindër të një vajze.

Mesazhe të shumta urimi kanë marrë çifti, përfshirë këtu edhe nga Arbana Osmani dhe Eduart Grishajn, për të cilit u tha se kanë prishur raportet.

Por, mes shumë mesazhesh urimi, në sy bie një status i ish-opinionistes së Big Brother Vip 2, Zhaklin Lekatari, e cili në të njëjtën ditë që Kiara dhe Luiz ndanë lajmin e pritjes së ëmbël, shkruan se fëmijët në Shqipëri lindin vetëm për interes e frikë, jo prej dashurisë.

“Shumica e fëmijëve në vendin tonë lindin për interes, status, frikë, nevojë, por jo dashni. E trishtë.“, shkruan Zhalin Lekatari, ndërsa nuk dihet nëse është një thumb për çiftin që gjatë kohës që kanë qenë pjesë të formatit, kanë pasur përplasje.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Shkoi të përshëndeste kolegët dhe bie nga skela, 43-vjeçari shqiptar humb jetën tragjikisht në Itali

Shkoi të përshëndeste kolegët dhe bie nga skela, 43-vjeçari shqiptar humb jetën tragjikisht në Itali