'Ti s'bëhesh, nuk të shkon asgjë', ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

'Ti s'bëhesh, nuk të shkon asgjë', ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

Kiara Tito ka ndarë një postim në InstaStory, ku ka bërë publik mesazhin e një ndjekëseje që i drejtohej me një gjuhë fyese.

Ajo e ofendon për situatat në “Big Brother VIP” lidhur me Luizin, por edhe me videot që Kiara poston.

Duke ia bërë emrin publik, krahas fotos Kiara shkruan: “Sikur inati i tyre të kthehej në punë dhe ambicie për vetveten, bota do ishte më e mirë. Po ndërkohë, harxhojnë kohë duke ofenduar vajza të tjera në rrjete sociale, sa gjynah!”

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • anna: 17/12/2023 13:42

    luiz ejlli pa diskutim me i miri artist person shume i dashur bravo per shkodranin.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

A ka pasur lobe shqiptare në Perandorinë Osmane?

A ka pasur lobe shqiptare në Perandorinë Osmane?