Tifozët e Skënderbeut kërcënojnë
me vdekje gjyqtarin Jorgji/ FOTO

Tifozët e Skënderbeut kërcënojnë<br />me vdekje gjyqtarin Jorgji/ FOTO
Tifozët e ekipit të Skënderbeut akuzojnë drejtpërdrejt si fajtor të humbjes së titullit kampion në Kukës gjyqtarin Enea Jorgji.
 
Pas ndeshjes së shumë kontestuar, në faqen e profilit në Facebook të tifozëve të Skënderbeut kërcënohej me vdekje arbitri Jorgji.
 
Ai në ndeshjen me Kukësin nxori nga loja dy lojtarë të Skënderbeut me kartona të kuq dhe dha një penallti të diskutuar.

Jorgji
Statusi per arbitrin Jorgji ne faqen e tifozeve te Skenderbeut


dy.b/shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Celibashi: Asnjë rregullim ligjor për mediat online! Ambasadori i OSBE: Financimi në televizione të monitorohet  

Celibashi: Asnjë rregullim ligjor për mediat online! Ambasadori i OSBE: Financimi në televizione të monitorohet