Tifozët e Vllaznisë ndezin kryeqytetin, atmosferë fantastike para finales së Kupës me Laçin

Atmosfera në kryeqytet është ndezur nga tifozët e Vllaznisë, pasi skuadra e tyre në orën 19:00 do luajë finalen e Kupës së Shqipërisë kundër Laçit.

Shkodranët kanë ardhur të shumtë në Tiranë duke qenë se ekipi i tyre përveçse trofeut kërkon fitoren për të shkuar në Europë, pasi është mundësia e vetme. Për këto arsye edhe atmosfera ka qenë e zjarrtë, ndërsa këngët dhe koret mbështetëse kanë marrë vëmendjen e qytetarëve në çdo rrugë.

Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Asgjësohen 4945 rrënjë kanabisi në 6 qarqe të vendit, ishin kultivuar në zona të thella malore! Policia zbriti me litar për të djegur bimët narkotike

Asgjësohen 4945 rrënjë kanabisi në 6 qarqe të vendit, ishin kultivuar në zona të thella malore! Policia zbriti me litar për të djegur bimët narkotike