Tifozin e Anglisë e zë gjumi gjatë ndeshjes me Serbinë, u zgjua në 4 të mëngjesit dhe gjeti stadiumin bosh

Një tifoz anglez ka publikuar një video në rrjetet sociale ku tregon se çfarë i ndodhi në stadiumin e Gelsenkirchen, pasi ndoqi ndeshjen mes kombëtares së tij dhe Serbisë.

Me sa duket tifozi në gjendje të dehur, e ka zënë gjumi pa kuptuar se ndeshja ka përfunduar.

Pasi i ka dalë gjumë ai ka regjistruar këtë moment epik:

“Sapo u zgjova, është ora 4 e mëngjesit dhe po ngrij në stadiumin Shalke”.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Zyrtarë të Ambasadës së SHBA takohen me kreun e AMP, Sulejmani: Mirënjohje për mbështetjen

Zyrtarë të Ambasadës së SHBA takohen me kreun e AMP, Sulejmani: Mirënjohje për mbështetjen