Tims/ Drejtoresha e Krimit Kibernetik në Policinë e Shtetit dëshmon me dyer të mbyllura

Tims/ Drejtoresha e Krimit Kibernetik në Policinë e Shtetit dëshmon me dyer të mbyllura

Ervina Gjana, drejtoresha e Krimit Kibernetik në Policinë e Shtetit do të dëshmojë me dyer të mbyllura në Komisionin Hetimor për rrjedhjen e të dhënave të TIMS.

Me 7 votat e mazhorancës u miratua mbledhja me dyer të mbyllura, edhe pse opozita ishte kundër.

"Duke qenë se të gjitha dëshmitë janë dhënë me dyer të mbyllura dhe struktura që unë drejtoj është një strukturë hetimore unë do propozoja që të bëhej dëshmia me dyer të mbyllura. Nëse jo për mua nuk ka problem, por do të preferoja me dyer të mbyllura", tha Gjana. 


Lajmi kryesor:

'Tims'/ Ish përgjegjësi i IT-së dhe drejtori i Sistemeve në Policinë e Shtetit dëshmojnë me dyer të mbyllura! Salianji: E keni ves t'i bëni punët në errësirë! PS: Tallavanë e qytetarit digjital e doni në TV


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Farat e lirit dhe vlerat e tyre shëndetësore

Farat e lirit dhe vlerat e tyre shëndetësore