Tipike shqiptare! Mamaja i ‘tërheq veshin’ Rita Orës për postimin e fundit në Instagram

Tipike shqiptare! Mamaja i ‘tërheq veshin’ Rita Orës për postimin e fundit në Instagram

Rita dhe Vera Ora

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora ka ndarë sëfundmi një set fotografik në rrjetin e saj social Instagram, por ajo që e mori të gjithë vëmendjen është një koment i lënë nga mamaja e saj Vera.

Rita Ora ka pozuar me këpucë në një divan, por mesa duket mami i ka ‘tërhqur veshin’ Ritës.

 “Qy me kpuca ne kauq, s’po ndigjon”, ka komentuar Vera Ora, shoqëruar sigurisht me të qeshura.

Rita Ora ndonëse e ka zhvilluar karrierën e saj në Britani, ajo ka një lidhje të veçantë me Shqipërinë. Së fundmi Rita dha edhe një koncert falas në Tiranë.

 

 

1/6
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Pele në gjendje të rëndë shëndetësore? Vajza e legjendës tregon të vërtetën

Pele në gjendje të rëndë shëndetësore? Vajza e legjendës tregon të vërtetën