Tirana bën përforcimin e dytë në merkato, firmos mbrojtësi Ardit Toli

Tirana bën përforcimin e dytë në merkato, firmos mbrojtësi Ardit Toli

Ardit Toli

Tirana zyrtarizon edhe afrimin e dytë në merkaton e verës. Pas sulmuesit Albion Avdijaj bardheblutë në din e finales së Kupës zyrtarizojnë afrimin e mbrojtësit të djathtë Ardit Toli i cili pritet të zërë vendin e Aldi Dokës që do të largohet nga kampionët. 23-vjeçari deri më tani ka luajtur vetëm në Greqi dhe ka qënë edhe kapiten i Kombëtares U-21

"Ardit Toli vishet bardheblu! Klubi I Futbollit Tirana njofton afrimin e lojtarit Ardit Toli. Mbrojtësi i djathtë ka arritur dakordësinë dhe pas kryerjes së gjithë analizave të nevojshme është tashmë pjesë e bardhebluve për sezonin e ri.

Menjëherë pas nënshkrimit të kontratës, 23 vjecari pritet të vihet nën urdhërat e trajnerit Egbo për t’u stërvitur bashkë me skuadrën. I urojmë suksese me fanellën e re" thuhet në njoftimin e klubit të Tiranës./ Përgatiti Andi Kapxhiu

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Tjetër dron në shtëpinë e Big Brother VIP, Luizi gëzohet nga mesazhi për Kiara Titon

Tjetër dron në shtëpinë e Big Brother VIP, Luizi gëzohet nga mesazhi për Kiara Titon