Tiranë/ 6-vjeçarja bie aksidentalisht nga kati i dytë i banesës në Bathore, dërgohet me urgjencë në spital

Tiranë/ 6-vjeçarja bie aksidentalisht nga kati i dytë i banesës në Bathore, dërgohet me urgjencë në spital

Foto ilustruese

TIRANË- Një 6-vjeçare është rrëzuar aksidentalisht ditën e sotme nga kati i dytë i banesës së saj në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Bathores, kur 6-vjeçarja është rrëzuar dhe ka rënë në tokë.

Ende nuk duhen rrethanat e ngjarjes, ndërsa ajo është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Kukësi 'shkelmon' krizën në Korçë, një supergol i jep fitoren kundër Skënderbeut

VIDEO/ Kukësi 'shkelmon' krizën në Korçë, një supergol i jep fitoren kundër Skënderbeut