Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, ndërron jetë 90-vjeçarja! Jetonte e vetme në shtëpi

Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, ndërron jetë 90-vjeçarja! Jetonte e vetme në shtëpi

Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë. Mësohet se një banesë është përfshirë nga flakët në Shkozë dhe për pasojë ka ndërruar jetë një 90-vjeçare.

Burime bëjnë me dije se e moshuara jetonte e vetme në shtëpi, ndërsa nuk mundi t’i mbijetojë flakëve. Policia njofton se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e zjarrit.

Njoftimi i Policisë
Me datë 18.12.2021, rreth orës 15:50, në Shkozë, në afërsi të shkollës "Androkli Kostollari", ka rënë zjarr në banesën e shtetases M. B., 90 vjeçe, e cila jetonte e vetme dhe si pasojë e zjarrit ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

Harta gjyqësore, Kushtetuesja mbyll marrjen e provave! Shkrirja e apeleve, avokatët e OJF-të përplasen me KLGJ-në

Harta gjyqësore, Kushtetuesja mbyll marrjen e provave! Shkrirja e apeleve, avokatët e OJF-të përplasen me KLGJ-në