Tiranë/ Dy të rinj sherr me disa persona të tjerë në Kamëz, dërgohen në spital

Tiranë/ Dy të rinj sherr me disa persona të tjerë në Kamëz, dërgohen në spital

TIRANË- Dy të rinj janë konfliktuar në Kamëz me disa persona të tjerë, të cilët ende nuk kanë identifikuar.

Ende nuk dihen arsyet e këtij konflikti, por mësohet se të rinjtë A. D., 18 vjeç, dhe R. S., 17 vjeç janë zënë me disa persona të tjerë me sende të forta.

Ata janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore, ndërsa policia po punon për identifikim e personave të tjerë të përfshirë në konflikt.

                                                                          

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Zhgënjen Kosova përballë skuadrës modeste, Zvicra me pikë të plota, Skocia ‘gjunjëzon’ spanjollët

Euro 2024/ Zhgënjen Kosova përballë skuadrës modeste, Zvicra me pikë të plota, Skocia ‘gjunjëzon’ spanjollët