Tiranë/ E zuri korrenti teksa po punonte, përfundon në spital elektricisti 55-vjeçar

Foto ilustruese

Një elektricist e ka zënë korrenti teksa po punonte në një shtyllë të tensionit të lartë, në rrugën “Fehmi Agani”. 55-vjeçari me iniciale K.G, ka përfunduar në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

‘Më datë 19.10.2021, rreth orës 11:05, në Paskuqan, në rrugën “Fehmi Agani”, duke punuar në një shtyllë të tensionit të lartë, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike elektriçisti shtetasi K. G, 55 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.’- njofton policia.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ndalohen filmat shqiptarë të prodhuar gjatë periudhës komuniste?×

Lajmi i fundit

John

SPECIALE/ Historia e Dovlet, djali në karrige me rrota që sfidon vështirësitë: Me të vërtet kemi një paaftësi, por aftësia jonë është mendja