Tiranë/ I bëri presion psikologjik dhe i mori 15-vjeçares 20 mijë lekë, arrestohet i riu

Tiranë/ I bëri presion psikologjik dhe i mori 15-vjeçares 20 mijë lekë, arrestohet i riu

Foto ilustruese

TIRANË- Një 15-vjeçare është gjendur në një situatë të vështirë, ku nëpërmjet presionit psikologjik, një 24 vjeçar i ka marrë një sasi të konsiderueshme parash.

Bëhet fjalë për rreth 20 mijë lekë. Për këtë arsye mësohet se si riu i identifikuar me inicialet E.Z., është vënë në prangat e policisë.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit E. Z., 24 vjeç, pasi nëpërmjet presionit psikologjik i ka marrë rreth 20.000 lekë të reja një 15-vjeçare”, njofton Policia.

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Raq Manushi, sportisti dhe qytetari

Raq Manushi, sportisti dhe qytetari