Tiranë/ I mituri goditet me sende të forta, dërgohet menjëherë në spital

Tiranë/ I mituri goditet me sende të forta, dërgohet menjëherë në spital

Foto ilustruese

Ditën e sotme, në kryeqytet rreth orës 11:19 në rrugën “Bedri Karapici”, dyshohet se pas një konflikti të çastit personi me inicialet K.Ç. ka goditur me sende të forta 16 vjeçarin me inicialet M.S.

Menjëherë i mituri është dërguar me urgjencë në spital me qëllim marrjen e ndihmës mjekësore të nevojshme. Fatmirësisht 16 vjeçari ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për shoqërimin e personit K.Ç dhe hetimin e çështjes.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Të shtëna me armë zjarri në Lushnje, dyshohet një viktimë

Të shtëna me armë zjarri në Lushnje, dyshohet një viktimë