Tiranë/ 42 vjeçari me probleme të shëndetit mendor i vë zjarrin banesës së tij, i asfiksuar përfundon në spital (VIDEO)

TIRANË- Një 42-vjeçar me iniciale I.A i ka vënë zjarrin banesës së tij. Dyshohet se autori vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Si pasojë e asfiksisë 42-vjeçari ka marrë lëndime dhe po merr ndihmën e parë mjekësore Në vendngjarje shkuan shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset, të cilat kanë bënë të mundur fikjen e zjarrit si dhe nxjerrjen e tij nga banesa.

S.C/Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

FOTOLAJM/ Ura e Kukësit drejt përfundimit

FOTOLAJM/ Ura e Kukësit drejt përfundimit