Tiranë/ Kamioni përplaset me automjetin, s'ka të lënduar (VIDEO)

TIRANË-Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e së martës në zonën e Kombinatit, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Mësohet se një kamion është përplasur me një automjet, ku siç shihet në foto që Shqiptarja.com sjell, përplasja ka qenë e fortë.

Automjeti tip "Benz" është dëmtuar në pjesën anësore të saj, por fatmirësisht drejtuesi i mjetit nuk është lënduar.

Foto nga vendi i ngjarjes

B.K./r.k./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • www.youngtribune.com: 26/06/2019 06:07

    Shume aksidente po ndodhin dhe nuk po shohim permisim ne kete situate

    Përgjigju