'Rekrutonin vajza në rrjetet sociale si masazhatore dhe i detyronin të kryenin 'shërbime ekstra'/ Zbulohet qendra e masazhit e kthyer në 'fole' prostitucioni! 2 në pranga

Foto ilustruese

TIRANË- Një tjetër qendër masazhi  e kthyer në 'fole' prostitucioni është lokalizuar në Tiranë, ku në pranga ka rënë menaxheri i saj dhe një klient. Skema e funksionit është e njëjtë, si edhe në rastet e tjera.

Vajzat rekrutoheshin në rrjetet sociale si masazhatore, dhe më pas detyroheshin që të kryenin "dhe shërbime ekstra". Në pranga ka rënë menaxheri i kësaj qendre, 27-vjeçari me iniciale R.F banues në Tiranë dhe klienti 30-vjeçar. Ndërkohë u proceduan penalisht 3 punonjëse të qendrës së masazhit, për veprën penale "Prostitucioni".

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprat penale “Prostitucioni”, “Shfrytëzimi i prostitucionit” dhe “Mbajtja e lokaleve për prostitucion”.

E.M./B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • fshatari: 12/10/2020 19:05

  dhe enveri i linte grat te q.....shin neper misra me brigadier e pergjegjs sektori,tani nuk te len as te q.sh.

  Përgjigju
 • Eri: 12/10/2020 11:43

  Jo besoj se është përgjigjja që keni marrë më së shunti ju të Report Tv ... Si bashkëpuntorë të zellshëm të Rilindjes Krininale nuk mund ta pranoni dhe e balanconi

  Përgjigju
 • llaqi: 12/10/2020 11:41

  po leri more te q...n te shk.......n c'pune kam un me ata

  Përgjigju
  • Spiuni: 12/10/2020 16:45

   Hahahahaahha

  • Agjenti: 12/10/2020 11:56

   Ktu edhe te shfrysh dufin shkon ne burg. Leri mor njerezit te shkarkojne tensionin.

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

Ikën e ftohti ekstrem, nxënësit dhe mësuesit në të gjithë vendin kthehen në shkolla! Pritet vendimi për zëvendësimin e orëve të humbura