Tiranë/ Makina del nga rruga tek Pallati me Shigjeta dhe për pak sa nuk përfundon në Lanë

Tiranë/ Makina del nga rruga tek Pallati me Shigjeta dhe për pak sa nuk përfundon në Lanë

Pamje nga vendi i ngjarjes

Një makinë ka dalë nga rruga tek zona e njohur si Pallati me Shigjeta në Tiranë dhe për pak sa nuk ka përfunduar në Lanë.

Drejtuesi i mjetit me inicialet E.C dyshohet se ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka dalë nga rruga.

Fatmirësisht ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 05.06.2022, në afërsi të vendit të quajtur “Pallati me shigjeta”, shtetasi E. C., duke drejtuar mjetin e tij, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Tepelenë/ Plagosi bashkëshorten dhe më pas veten, arrestohet në spital 42-vjeçari

Tepelenë/ Plagosi bashkëshorten dhe më pas veten, arrestohet në spital 42-vjeçari