Tiranë/ Mbytet te Liqeni Artificial një i moshuar, viktima ende i paidentifikuar

Liqeni Artificial

Liqeni Artificial

TIRANË- Një 70-vjeçar është gjetur i mbytur te Liqeni Artificial. Trupi i pajetë është gjendur rreth orës 19:05 dhe është edhe i paidentifikuar.

Nuk dihen ende rrethanat, nëse bëhet fjalë ose jo për vetëvrasje apo motive të tjera.

“Rreth orës 19:05, tek Liqeni Artificial, është konstatuar i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar, i gjinisë mashkullore, rreth 70 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton Policia.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kë mendoni se do të favorizojë votimi i emigrantëve në zgjedhjet e ardhshme?×

Lajmi i fundit

John

Moska: Anijet e huaja do të mund të largohen nesër nga Mariupol