Tiranë/ Një 58-vjeçar goditet nga biçikleta, autori konfliktohet fizikisht me të

Foto ilustruese

TIRANË-Një 58-vjeçar është plagosur pasi u godit nga një biçikletë dhe me pas është konfliktuar fizikisht.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:40, tek 9 katshet dhe personat e përfshirë janë si R.C. dhe është dëmtuar F.H., 58 vjeç. F.H është dërguar ne spital për të marrë mjekim, kurse R.C., është shoqëruar në ambientet e Komisariatit Nr.3.

Sipas policisë, grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të vendosen kufizime për personat e pavaksinuar?×

Lajmi i fundit

John

Diplomacia dhe paqartësia strategjike mund të shmangin një krizë ndërkombëtare në Ukrainë