Tiranë/ Përndiqte 46-vjeçaren, arrestohet 59-vjeçari! Në pranga edhe një 31-vjeçar pasi tentoi t'i djegë banesën ish-të dashurës

Foto ilustruese

Foto ilustruese

Një 59-vjeçar ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Tiranë, i akuzuar për përndjekje. Ai u arrestua pasi një 46-vjeçare e denoncoi atë në polici se e përndiqte.

Po ashtu ka rënë në prangat e policisë edhe një 31-vjeçar. Sipas policisë ai ka tentuar t'i djegë banesën ish të dashurës, dhe në mënyrë të vazhdueshme ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

Finalja e Conference League, Duka falënderon Ramën, Veliajn dhe të gjitha institucionet që ndihmuan në suksesin