Tiranë/ Përplaset nga makina 39-vjeçari me motorr tek 'Ali Demi', ndodhet në spital

'Ali Demi'

TIRANË- Një 39-vjeçar ka mbetur i plagosur pasi u përplas nga një makinë tek "Ali Demi" në kryeqytet. Ai  ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve dhe akoma nuk dihet gjendja shëndetësore.

Rreth orës 18:40, mjeti me drejtues L.S., ka aksidentuar motorrin me drejtues A.L., i cili ka mbetur i plagosur. Sipas policisë, grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rusia lavdëron përpjekjet e talebanëve për të stabilizuar Afganistanin, paralajmëron për terrorizmin