Tiranë/ Po punonin për hapjen e një kanali, punonjësit e UKT gjejnë një granatë të paplasur

Tiranë/ Po punonin për hapjen e një kanali, punonjësit e UKT gjejnë një granatë të paplasur

Foto ilustruese

TIRANË- Një granatë e paplasur është gjetur pasditen e kësaj të premte nga punonjësit e Ujësjellës Kanalizime në Tiranë.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se granata ofensive e vjetër është gjetur pranë Drejtorisë së Policisë së kryeqytetit, teksa punonjësit po bënin punime në një kanal

Pritet mbërritja e ekspertëve për të bërë çmontimin e saj.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Mbrojnë zemrën dhe ju ndihmojnë me gjumin, vlerat shëndetësore të kajsive

Mbrojnë zemrën dhe ju ndihmojnë me gjumin, vlerat shëndetësore të kajsive