Tiranë/ Drejtonin mjetin në gjendje të dehur, vihen në pranga 5 persona

Tiranë/ Drejtonin mjetin në gjendje të dehur, vihen në pranga 5 persona

Foto ilustruese

Specialistët e Qarkullimit Rrugor kanë arrestuar 5 persona pasi kanë drejtuar mjetin në gjendje të dehur dhe janë bërë burim aksidenti për këmbësorët. Një 25-vjeçar është arrestuar pasi u kap duke drejtuar mjetin pa leje drejtim, ndërkohë tre të tjerë u kapën duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur.

Një 56-vjeçar është arrestuar pasi ka goditur një automjet tjetër pasi drejtonte automjetin në gjendje të dehur. Fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Kurti të largojë kryetarët shqiptarë nga zyrat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri të Kosovës, Borrell zbardh tre kërkesat për Kurtin dhe Vuçiç: Zgjedhje tani!

Tensionet në veri të Kosovës, Borrell zbardh tre kërkesat për Kurtin dhe Vuçiç: Zgjedhje tani!