Tjetër dasmë në showbizin shqiptar, balerina e Operas kurorëzon së shpejti dashurinë e saj

Tjetër dasmë në showbizin shqiptar, balerina e Operas kurorëzon së shpejti dashurinë e saj

Balerina e njohur Isida Mollaymeri

Balerina e njohur Isida Mollaymeri deklaroi se shumë shpejt do kurorëzojë dashurinë e saj.

“Do të jetë e shpejtë mendoj. Më erdhi radha dhe mua, e kam shtyrë shumë.(qesh) Teatri me zë pjesën më të madhe të ditës.”-deklaroi bukuroshja.

Duke folur për partnerin e saj, ajo shtoi se ai e ka pranuar faktin që është një artiste.

Partneri im ka pranuar një artiste në shtëpi dhe kjo nuk është diçka e lehtë. Ne artistët jemi të lirë, jemi egoist, nuk kemi kohë, i përjetojmë gjërat ndryshe. Ne nuk rrimë asnjëherë në një vend, duam vëmendjen, kemi disa gjëra specifike ndryshe nga njerëzit e tjerë. Mua më pëlqen partneri që kam, nuk e shikoj shumë pjesën e jashtme, shoh mënyrën se si sillet me mua dhe se si sillet me të tjerët. Nuk jam shquar për të pëlqyer meshkujt e bukur. Të gjitha shoqet i kam shumë më të bukura se vetja por ka qenë rastësi.”, tha ajo.

Në fund, ajo ka folur edhe për procedurën e ngrirjes së vezëve.

“Ka disa kohë që e kam bërë. Faleminderit mjekësisë që ia kemi arritur kësaj dite. Kërkoj dhe pak kohë për veten time. Është një gjë që ti e ke ty, nëse ti do pas disa vitesh. Ora biologjike është ora biologjike. Është e imja dhe rritet në barkun tim. Nëse nuk e përdor për vete mund t’ja japësh dikujt tjetër. E kam bërë këtu në Shqipëri”, përfundoi Isida.

 

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Kompensimi i ish-pronarëve do të shtyhet me 5 vite, mijëra dosje stok! Agjencia merr kohë për të ‘mbledhur’ para! Brenda 2025 miratohet harta me vlerën e tokës në Shqipëri

Kompensimi i ish-pronarëve do të shtyhet me 5 vite, mijëra dosje stok! Agjencia merr kohë për të ‘mbledhur’ para! Brenda 2025 miratohet harta me vlerën e tokës në Shqipëri