Rrëfimet e një balerine dhe një moderatoreje në ‘E ardhmja është vajzë’! Odeta Dume rrëfen si është njohur me Aida Shtinon

Një balerinë dhe një moderatorë kanë rrëfyer momente emocionuese sonte në Report Tv në emisionin në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin.

Isida Mollaymeri me elegancë hap zemrën dhe ndan momentet që kanë shënjuar në jetën e saj.

Odeta Dume me misionin fisnik të bashkimit të njerëzve, na dhuron miksin e saj të ndjesive më të forta. Moderatorja e emisionit ‘Pa Gjurmë’ rrëfen si është njohur me Aida Shtinon.

Rrëfimet e tyre u transmetuan në “E ardhmja është vajzë”, në orën 21:00 në ekranin e Report Tv.

A.M./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

10-vjeçari përplas për vdekje në një lokal në Bërxullë, fqinji: Edhe gjyshi i tij me të njëjtin emër vdiq po nga një aksident

10-vjeçari përplas për vdekje në një lokal në Bërxullë, fqinji: Edhe gjyshi i tij me të njëjtin emër vdiq po nga një aksident