VIDEO/ Tjetër vatër zjarri në Vlorë, flakët përfshijnë fushën e mbetjeve

 

Një tjetër vatër zjarri është shfaqur ditën e sotme në Vlorë në fushën e mbetjeve. Siç shihet edhe nga pamjet, një pjesë e madhe e mbetjeve po digjen duke shkaktuar edhe ndotje të madhe për banorët e zonave përreth.


Lajmi kryesor:

VIDEO e rëndë/ Në flakë fusha e mbetjeve në Vlorë, re të zeza tymi të rrezikshme për shëndetin mbulojnë totalisht lagjet ‘Kushtrim’ dhe ’24 maji’


B.V/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ 'Me një këmbë' në finale, Mourinho detyron Kumbullën të shkojë në Budapest

VIDEO/ 'Me një këmbë' në finale, Mourinho detyron Kumbullën të shkojë në Budapest