Tolgahan flet për kolegen: Ka vend të veçantë në zemrën time! Ja si reagon Almeda Abazi

Tolgahan flet për kolegen: Ka vend të veçantë në zemrën time! Ja si reagon Almeda Abazi

Tolgahan dhe Almeda

Aktori Tolgahan Sayışman ishte pjesë e një sfide në ring në emisionin 'Zemër Luana', ku iu përgjigj pyetjeve. Teksa luante rolin e boksierit në ring, ai u pyet për aktoren Hande Erçel, për të cilën tha se “ka një vend të veçantë në zemrën e tij”. Direkt Besi i thotë Almedës: “Moj Almeda do futesh në ring?!”

Por a u bë xheloze Almeda? Bukuroshja shqiptare nisi të qeshë dhe sigurisht që e merr me sportivitet këtë gjë pasi edhe vetë është pjesë e artit.

Almeda Abazi prej vitesh jeton në Turqi, vend në të cilin ka krijuar familjen e saj. Megjithatë ajo nuk mungon në rrjete sociale kur herë pas here bën Q&A të shumta për fansat e saj shqiptarë, ashtu siç ka bërë edhe këtë herë. Edhe në këtë intervistë virtuale, nuk kanë munguar pyetjet e ndryshme nga fansat e saj të shumtë, shkruan Iconstyle.

“A keni kërcyer kërcime tradicionale shqiptare?”- e pyet një fans/fanse Almedën.

Abazi si një shqiptare e vërtetë jo vetëm që e ka kërcyer “Napolonin”, por e paska “djegur”. Modelja dhe aktorja ka ndarë një fragment në Instastory nga dasma e saj vite më parë, duke kërcyer së bashku me partnerin e saj turk, Tolgahan-in.

A.M./S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Matura/ Publikohet teza e anglishtes, 30 minuta pas nisjes së provimit

Matura/ Publikohet teza e anglishtes, 30 minuta pas nisjes së provimit