Tolagahan flet për përjetimet e Almedës pas tërmetit: Gjendja psikologjike iu rëndua! Do që të jem gjithmonë pranë saj

Tolagahan flet për përjetimet e Almedës pas tërmetit: Gjendja psikologjike iu rëndua! Do që të jem gjithmonë pranë saj

Tolgahan Sayışman ka folur për mënyrën se si Almeda e përjetoi tërmetin e fuqishëm që goditi Turqinë më 6 shkurt. Ai ishte në Bebek të Turqisë, ku tregoi se gjendja e saj psikologjike është rënduar prej goditjeve të forta.

Tërmeti i tmerrshëm që goditi Turqinë dhe la pasoja të pa rikuperueshme , duket se ka prekur edhe familjen Sayışman. Almeda Abazi, bashkëshortja e aktorit të famshëm turk nuk e ka përballuar mirë tërmetin, i cili ka lënë akoma pasoja te ajo.

Tolgahan u shpreh se gjendja psikologjike e Almedës është rënduar që pas tërmetit në Turqi.Ai tha se javën e parë të Ramazanit do të shkojë në zonat e prekura nga tërmeti.

Aktori u përgjigj: “Edhe nëse shpëtoj familjen time, veten time, mendja ime do të jetë tek njerëzit që dua. Që nga tërmeti, gjendja psikologjike e gruas sime Almeda është përkeqësuar. Ajo dëshiron që unë të jem gjithmonë afër saj”, tha Tolgahan.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet