Tolgahan Sayisman vjen në Tiranë? Ja kur do ta shihni

Tolgahan Sayisman vjen në Tiranë? Ja kur do ta shihni

Aktori turk, Tolgahan Sayisman dhe bashkëshortja e tij shqiptare, modelja Almeda Abazi  )

Aktori turk, Tolgahan Sayisman është shumë i dashur për publikun shqiptar përmes telenovelave “Mos u dërzo”dhe “Perla e zezë”, me të cilat arriti të fitojë famë të madhe.

Tolgahan është bashkëshorti i aktores dhe modeles  shqiptare, Almeda Abazi, e cila tashmë është pjesë e “Dancing with the Stars”, spektakël të cilin po e drejton.

( Aktori turk, Tolgahan Sayisman dhe bashkëshortja e tij shqiptare, modelja Almeda Abazi )

Sipas burimeve të “Iconestyle” thuhet se aktori do të marrë pjesë në natën kulmore të këtij spektakli. Bëhet fjalë për finalen e këtij eventi ku Toga pritet të jetë i pranishëm dhe si anëtar i jurisë atë natë.

Lajmi jozyrtar ka qarkulluar  tashmë prej një muaji, por burimet e “Iconestyle” e konfirmojnë ardhjen e aktorit.

Aktori turk, Tolgahan Sayisman dhe bashkëshortja e tij shqiptare, modelja Almeda Abazi  )

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak