Tragjedia në Tiranë, flet tezja e vëllezërve: Nuk kam dijeni për konflikte, s’i kam takuar së fundmi

 

Për tragjedinë në Tiranë ku mbeti viktimë Dritan Muskurti dhe gruaja e tij Nora, nga vëllai i tij Arsen Muskurti i njohur ndryshe si (Hamzai) ka folur tezja e tyre për Report Tv. Tezja e vëllezërve rrëfeu për Report Tv se nuk ishte në dijeni të konflikteve për nipërat e saj dhe nuk i kishte takuar së fundmi ata. 

‘Nipa i kam të motrës, nuk e di ça të them. Nuk e di çfarë problemesh kanë pasur. E mësova në televizor. Nuk kanë qenë problematikë. Nuk kam pasur komunikim me ta.- tha ajo.


Lajmi kryesor:

Biznesmeni vret me armë zjarri vëllanë dhe kunatën në qendër të Tiranës për fenë dhe pronën! Kapet nga RENEA pas disa orësh në arrati! I gjendet pistoleta (VIDEO)


G.MO/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Pse Kate Middleton zgjodhi të vishte ngjyrën vjollcë në daljen e fundit publike

Pse Kate Middleton zgjodhi të vishte ngjyrën vjollcë në daljen e fundit publike