Transformim rrënjësor! Rama publikon pamjen e re që ka marrë DRSHTRR Laç: 111.000 shërbime në vit për 55.000 drejtues mjetesh

Transformim rrënjësor! Rama publikon pamjen e re që ka marrë DRSHTRR Laç: 111.000 shërbime në vit për 55.000 drejtues mjetesh

Drejtoria Rajonale e Shërbimeve të transportit Rrugor në Laç

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e tij me pamje nga transformimi i Drejtorisë Rajonale të Shërbimeve të transportit Rrugor në Laç që mbulon Lezhën dhe Mirditën. Në këtë Drejtori kryhen 111,000 shërbime në vit për 55,000 drejtues mjetesh.

Kryeministri ka publikuar disa fotografi ku ka vënë në pah kontrastin ambienteve të kësaj Drejtorie përpara se të kryheshin punimet, dhe pamjen që ka marrë ajo sot.

“Mirëmëngjesi dhe me transformimin rrënjësor të Drejtorisë Rajonale të Shërbimeve të Transportit Rrugor në Laç që mbulon Lezhën dhe Mirditën ku kryhen 111,000 shërbime në vit për 55,000 drejtues mjetesh, ju uroj një ditë të mbarë.”, shkruan ai në rrjetin e tij social Facebook.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Gyi: 03/11/2021 09:28

    Po godina shume e bukur dhe ti o llumi km do vendosesh Mehill Fufi. Drejtor te pergjithshem. I e frikeshme.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Ditë dinamike dhe plot energji! Kujdes shpenzimet... Çfarë thonë yjet për ju sot

Ditë dinamike dhe plot energji! Kujdes shpenzimet... Çfarë thonë yjet për ju sot