Tre aborte në dy vite, këngëtarja rrëfen e përlotur peripecitë e jetës (Video)

Tre aborte në dy vite, këngëtarja rrëfen e përlotur peripecitë e jetës (Video)

Këngëtarja Carrie Underwood

Carrie Underwood  është paragjykuar nga fansat për tentativat esaj për të sjellë në jetë një fëmijë pas moshës 35-vjeçare. Ajo është e amrtuar me sportistin Mike Fisher, dhe është në pritje të fëmijës së dytë.

E ftuar në një emision mëngjesi Underwood ka rrëfyer detaje të dhimbshme lidhur me shtatzënitë e saj. Ajo u shpreh se ka pësuar tre aborte njëri pas tjetrit. Dy aborte i kanë ndodhur në vitin 2017 dhe një në fillim të vitit 2018.

 “Në fillim menduam ‘Ok, o Zot, e dimë që ky thjesht nuk ishte momenti yt, por çdo gjë është në rregull. Ne do ta kalojmë. Por pas abortit të tretë menduam: ‘Ok, ku qëndron problemi?' Unë kam një jetë të mrekullueshme, për çfarë duhet të ankohem. Kam një bashkëshort të mrekullueshëm, miq fantastikë, fëmijë dhe punë shumë të mirë. Mund të çmendem? Jo. Por në fakt u bëra shumë keq!”, ka thënë ajo për “CBS Sunday Morning”.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja në PD për anëtarët e KZAZ, cilën listë duhet të regjistrojë KQZ?×

Lajmi i fundit

SHBA/ Pesë policë rrahën për vdekje 25-vjeçarin afrikano-amerikan, publikohet VIDEO

SHBA/ Pesë policë rrahën për vdekje 25-vjeçarin afrikano-amerikan, publikohet VIDEO