“O çapaçula!”, tre ditë pas fitores, Luizi poston video në instagram: Nuk e di çfarë keni parë te unë që më keni vlerësuar kaq shumë

“O çapaçula!”, tre ditë pas fitores, Luizi poston video në instagram: Nuk e di çfarë keni parë te unë që më keni vlerësuar kaq shumë

Luiz Ejlli

Disa ditë pasi fitoi finalen e Big Brother VIP Albiania, Luiz Ejlli ka postuar një video ku ka falënderuar të gjithë fansat e tij për mbështetjen e dhënë.

Ai u shpreh i habitur nga mbështetja që ka parë jashtë Big Brother, duke shtuar se nuk e dinte as ai vetë se çfarë kanë parë të veçantë tek ai që e kanë vlerësuar kaq shumë.

“Si ju kam o çapaçula. M’u deshën tri ditë me e marrë vetin, para se me e bo këtë video. Ju kërkoj falje që nuk ju kam falënderuar përzemërsisht një nga një secilin dhe shpresoj që me këtë video ta justifikoj sadopak vetën sepse me sa pashë nuk e di çfarë keni parë të unë që me keni vlerësuar kaq shumë. Ju jam mirënjohës tërë jetën dhe uroj që të ua shpërblej në vazhdim”, ka thënë ndër të tjera ai në këtë video që ka postuar në instagram.

Të shtunën këngëtari shkodran fitoi edicionin e dytë të Big Brother VIP, duke siguruar çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Minushe: 10/05/2023 13:29

  do i japi mamase se tha qe ajo nuk duhet te punoje me dy pune

  Përgjigju
  • Boss: 11/05/2023 14:38

   Po pra sepse ajo eshtë sëmur nuk punon si e thoshte vetëm për të mos thën që është sëmur

 • Iris: 10/05/2023 04:07

  Cfare kane pare tek ty?!-Narcisistin me te madh ne bote.Njeriun qe beri gjithecka nga fillimi ne fund qe te ishte ne qender te vemendjes.Dhe meqe ra fjala,premtove qe po te fitoje do t'i ndaje fitimet me familjen e te ndjerit Pal Kola,rojes se TCH qe u vra nga te panjohur naten qe u qellua ne drejtim te godines se TCH.Do t'a mbash premtimin,apo....???

  Përgjigju
  • Boss: 10/05/2023 14:08

   Hahahah e dija që dikush do thoshte këtë sa të lige jeni vetëm për të ofenduar keni mësuar në shkollë apo u gabova nuk keni qënë ndojëher në nuk di ëni të shkruani as të lexoni normal shani luizin.

 • Emigrati: 09/05/2023 22:13

  Ma ne fund u tregu i sinqert se qfar kan pa tek ai as nje gje

  Përgjigju
  • Boss: 10/05/2023 14:06

   Kanë parë ,humorin, zgjuarsinë,forcën e tij, vetëbesimin,talentin e tij të kënges,ka treguar që nuk duhet ti besosh askujt në jetë sepse miqtë më të afërt t'a kthejnë shpinën ky është një shëmbull i shkëlqyer për por për (5%)-in e trashë nuk e kanë vënë re ,e kam thënë nuk dini të vlerësoni të tjerët por doni vetëm veten.

 • anna: 09/05/2023 21:19

  po shyqyr o yll bote ti maresh pervete perfitimet po me degjove o yll bote menaxho llogarite ne favor te vetes se dashuria shkon e vjen nuk duhen mevepru me emocjon poe me llogjike prioriteti te jet vetem tek luizi ejlli se e meriton ate ca kemi bere.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Investonin në biznese me para të përfituara nga trafiku i drogës, sekuestrohen 40 mijë euro pasuri 5 personave në Itali! Mes tyre dy shqiptarë

Investonin në biznese me para të përfituara nga trafiku i drogës, sekuestrohen 40 mijë euro pasuri 5 personave në Itali! Mes tyre dy shqiptarë