Tre homoseksualë shqiptarë në prangat e policisë greke, paketonin drogë me Mickey Mouse

Droga e sekuestruar

Tre shqiptarë homoseksualë janë arrestuar për trafik drogë në Athinën qëndrore.olicia greke ka ushtruar kontrolle në banesat e tyre ku gjeti 4.8 kg heroinë dhe 1 kg kokainë të ndarë në 10 pako, ku njëra prej tyre kishte figurën e personazhit të animuar për fëmijë "Mickey Mouse".

Mediat greke shkruajnë se pjesë e këtij grupi ishin një 52-vjeçar homoseksual i cili ishte i martuar me një 49-vjeçar.

Ndërkohë që bashkëpunëtori i tyre ishte 31-vjeçari po me origjinë shqiptare i cili kishte marrë dhe shtetësi greke.

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Korçë/ Zjarr në fshatin Vithkuq, rrezikohet Manastiri i Shën Pjetrit, Monument Kulture