Tre vite burg për 42-vjeçarin që tentoi të përdhunojë të miturën në Laprakë! Vajza doli të hedhë plehrat, fqinjët shmangën ngjarjen

Foto ilustruese

Një 42-vjeçar është dënuar me 3 vite burg për tentativën e përdhunimit të një të miture në Tiranë. Ngjarja është regjistruar marsin e këtij viti në Laprakë, zonën ku jeton 12-vjeçarja.

Siç mëson Report Tv, e mitura kishte dalë nga banesa për të hedhur mbeturinat, por 42-vjeçari i është afruar në një moment që e ka gjetur pa njerëz pranë, dhe ka tentuar ta përdhunojë.

Disa fqinj që panë episodin ndërhynë menjëherë duke shmangur ngjarjen e rëndë.

M.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Macron: BE të rishikojë raportet me Ballkanin Perëndimor! T'ju ofrojë prespektivë të sinqertë për anëtarësimin në bllokun europian