POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Trendi i simbolit shqiptar, Sergio Ramos feston golin me shqiponjë (Video)

Futbollsti i njohur Sergio Ramos

Bërja e shqiponjës me duar qështë bërë tashmë një trend ndërkombëtar. Pas festimit me simbolin e shqiponjës të dy futbollistëve shqiptarë, Xhakës e Shaqirit gjatë ndeshjes Zvicër-Serbi, duket të gjithë futbollistët e botës po e ndjekin.

 

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Xhaka Shaqiri: 13/09/2018 09:58

    Ta perjashtojme dhe kete nga Kombetarja "Zvicerane".

    Përgjigju