Tronditëse! Abuzoi seksualisht me të bijën, arrestohet babai monstër në Kurbin

Një rast tronditës, incesti brenda familjes ka ndodhur në Kurbin, ndërsa policia ka arrestuar babanë monstër që abuzoi seksualisht me vajzën prej 3 vitesh.

48-vjeçari jo vetëm që kryente marrëdhënie, por edhe e dhunonte vajzën e tij që ajo të mos tregonte.

Pas denoncimit të rastit, 48 vjeçari është arrestuar nga policia. Ai do të përballet me akuzën e kryerjes së marrëdhënieve seksuale me persona në gjini parashikuar nga neni 106 i Kodit Penal.

d.ba./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të përdoret teknologjia në Zgjedhje?

Komento

Komente

 • Baca: 10/07/2019 19:38

  se ka vajzen e vet se ska mundesi nuk lejo gjaku ta besh ate pun po lajm shum i keq ky qe degjuam

  Përgjigju
 • Sokol: 10/07/2019 19:05

  Shume keqardhje per vajzen-viktime. Mirditoret nuk thone " shpaja " dhe nga e folura duket qarte se nuk eshte mirditor, por kjo pak rendesi ka. Ndeshkim shembullor monstres.

  Përgjigju
 • Preng Perndreca: 10/07/2019 12:28

  "ke shpaja" me e i ba i thoshte ne video. U more vesh se ishin mirditore po raca ska te beje

  Përgjigju
  • Marku: 10/07/2019 21:15

   Mat ose Dibër

 • Nona: 10/07/2019 09:29

  Ishalla autoritetet kujdesen per vajzen me terapi, sepse qendrat Jane. Hajde goce behu e forte sic u tregove, se ke jeten para.

  Përgjigju
  • Psajko: 10/07/2019 11:03

   Paska terapi qe tbi nvete me tçi baba qe tka bo koken e?Hajde shkenc hajde.Thuaj ishalla nuk shumohen fara e ktij kriminelit seksual se trashegohen genet neper breza.

 • Emigrant: 10/07/2019 09:14

  Nuk dua te paragjykoj rracen por dua te ngushelloj pak (me te pa drejte)shqiptaret. Ishalla nuk ka çene rrace e bardhe , gjithesesi ai duhet Varese nga kamet deri sa ti dale shpirti.

  Përgjigju
  • Kiki: 10/07/2019 10:42

   E di edhevete ti qe paragjykon, edhe prape komenton. S'ka lidhje raca, rob te Zotit jemi te gjithe. Rendesi ka njeriu. Pastaj keto denimet makabre qe sugjeron ti....

 • Allahu: 10/07/2019 08:39

  Allahu xheleshan uhu e ka krijumaskellin me kap e me marr qfar te dojne

  Përgjigju
  • Ina: 10/07/2019 22:54

   Meqe Allahu jot e ka kriju mashkullin me kap e me marre ca te dojne don allahu ishalla dhe e sjell nje moster te tille ne femrat e rraces tende.

  • Dory: 10/07/2019 13:03

   U djegsh ne ferr ti o njeri i ndyre... Ske goje ti te permendesh allahun

  • Genti: 10/07/2019 11:33

   Allahu Fole shqipt te lutem qe te kuptojm kur te lexojm mesazhet

  • Anla: 10/07/2019 10:35

   Vllai i atij te kurbinit qenke ti o i semure..po ske faj ti, kane faj kta te gazetes qe nuk i filtrojne terroristet si puna jote neper komente

  • desa: 10/07/2019 10:34

   po ik mor pleh vr.it veten se as qenve si hyn ne pune ti

  • Gjergji: 10/07/2019 10:21

   Po ky eshte i fese kristiane si puna jote shoku, ju te krishteret e veriut dihet qe jepni cupat ose motrat kur vjen miku vizite,

 • Kurvinasi: 09/07/2019 23:51

  Balada e Kurbinit version horror.

  Përgjigju
 • Selma: 09/07/2019 23:40

  cfar mban kjo tok cfar lloj monstrash cfar lloj mbeturinash marrin ajer

  Përgjigju
 • aloooo: 09/07/2019 23:21

  kurr zoti mar mos ta prift ti je moster jo njeri

  Përgjigju
 • Vvv: 09/07/2019 23:13

  Vdekje vetem vdekje per kga mostra

  Përgjigju
 • Eeeeeehhh...: 09/07/2019 22:20

  S'du t'gjykoj c'ka ke ba,po njerz si ty e kane ndy ket bot.fmija pret mrojtje prej prinit mor njeri...Psikopatlliku po bucet prej gjith anve...Mkat I mash.Zot ruji kalamajt prejt ktyne mostrash...

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Autoriteti italian i shëndetësisë: Shumë njerëz të pa imunizuar, në vjeshtë Covid do ‘ngatërrohet’ me gripin