Tropojë/ Arrestohet 63- vjeçari, goditi me grushte përgjegjësin e Zyrës së Kadastrës

Foto ilustruese

TROPOJË- Një 63- vjeçar është arrestuar pasi goditi me grushte , përgjegjësin e Zyrës së Kadastrës Tropojë.

Personi A.GJ. është banues në fshatin Llugaj dhe goditi përgjegjsin B.L.

Sipas policisë, materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tropojë, për veprën penale "Goditjet për shkak të detyrës".

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Basha kryeministër e Rama president', a do të ishit dakord me këto poste për kryetarët e partive të mëdha pas vitit 2021?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Debati mbi Koliqin dhe Camajn, Auron Tare nxjerr dokumentin e CIA-s dhe ironizon ish-deputetin e PD-së: Të qesh apo të shkul flokët?